Schäffer August (1833 - 1916)
Krajina s jezerem, signováno, popsáno a datováno vpravo dole Aug. Schäffer Wien 867, olej/plátno, 32 x 47,5 cm, poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Schäffer August (1833 - 1916)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |